Úvod » Aktuality

publikováno 03.11.2019

Důležité klubové sdělení !!!

Hockey Club Slavia Praha zakoupil licenci systému Členská sekce. Je to obdoba systému "Bakaláři"  ve školství. Postupně Vám budu posílat veškeré informace, týkající se fungování systému (nyní se učím sama). Postupně zrušíme naše týmové webové stránky  a vše bude v jednotném systému klubu na webových stránkách. Je to nutnost pro transparentnost veškeré naší činnosti. Během včerejšího dne Vám byly vygenerovány a zaslány přihlašovací údaje do členské sekce. Prosím VŠECHNY o přihlášení se do systému (změnu hesla, které však nesmíte zapomenout:-D)  a seznámení se s prostředím stránek. (samozřejmě by měli i kluci). Postupně budu vkládat vše (tréninky, zápasy, informace). V tuto chvíli je systém ve zkušebním provozu, "na ostro", bude systém od ledna 2020.

Klubová sekce:   - eos club zone je online platforma pro efektivní řízení našeho Hockey Clubu Slavia Praha. Představuje komunikační zázemí pro členy a organizační prostor pro management, kterému umožní i snadnou správu klubového webu. Klubová sekce má právě tyto tři základní součásti.

Členská sekce: Hlavní prostor, kde každý člen/hráč, najde vše, co pro svoje fungování v rámci týmů a klubu potřebuje, a kde komunikuje a sdílí informace s ostatními členy, trenéry nebo vedením.